Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:04
Data dodania: 16.09.2010 19:56:29
Rozmiar pliku: 62,0 KB
Tagi: rytm, twemu, sercu, nadaje, radio, gra
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rytm_twemu_sercu_nadaje_Radio_Gra.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży sześćdziesiąt dwa i zero setnych kilobajta. A jego czas trwania oscyluje na zero minut i cztery sekundy. Znajduje się tutaj utwór Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra do pobrania.W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra do tego momentu. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra potrafi napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na to, czego słuchasz, odszukasz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra, lecz też wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Rytm twemu sercu nadaje Radio Gra? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do bazy empetrójek na naszej stronie dodajemy nowe piosenki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj