Alexander Rybak - fairytale

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:51
Data dodania: 16.09.2010 19:59:32
Rozmiar pliku: 4,91 MB
Tagi: Alexander Rybak, fairytale, alexander, rybak, dnb, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alexander_Rybak_-_fairytale.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Alexander Rybak, którego tytuł brzmi fairytale. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Utwór Alexander Rybak - fairytale nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Czeka na Ciebie mnóstwo bezpłatnych empetrójek, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz fairytale? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym poradzi.

Alexander Rybak to poważany i znany autor sceny muzycznej. Jego piosenki błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Podobnie jest z fairytale. Download tego pliku najłatwiej wykonać na naszej stronie. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tego utworu, bez konieczności odwiedzania Wrzuty albo innych stron.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz włączyć piosenki na wieży lub w telefonie? Zatem nie czekaj - ściągnij Alexander Rybak - fairytale i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Całość jest całkowicie za darmo, wystarczy że wybierzesz utwór i ściągniesz go, nie płacąc za to ani grosza. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to znakomite wyjście dla osób, które pragną przedtem zaznajomić się z danym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to nabyć.

Nie ściągaj piosenek na ślepo i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Jeżeli dany utwór nie przypadnie Ci do gustu, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Jednak fairytale, którego autorem jest Alexander Rybak, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj