Kupie Ci Ciastko nie płacz - Pościelówa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:23
Data dodania: 16.09.2010 20:00:58
Rozmiar pliku: 2,22 MB
Tagi: Kupie Ci Ciastko nie płacz, Pościelówa, ciastko, biłgoraj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kupie_Ci_Ciastko_nie_płacz_-_Pościelówa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży dwa i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Kupie Ci Ciastko nie płacz, której nazwa to Pościelówa. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego kawałka nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Kupie Ci Ciastko nie płacz - Pościelówa nie została do tej pory nigdy pobrana. Nikt do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Pościelówa. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Kupie Ci Ciastko nie płacz, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Kupie Ci Ciastko nie płacz - Pościelówa, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Pościelówa? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, że zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj