2 ciastka - Ślad życia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:19
Data dodania: 16.09.2010 20:01:49
Rozmiar pliku: 4,86 MB
Tagi: 2 ciastka, Ślad życia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

2_ciastka_-_Ślad_życia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży cztery i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i dziewiętnaście sekund. Jest to jeden z utworów wykonawcy 2 ciastka, którego tytuł brzmi Ślad życia. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego 2 ciastka - Ślad życia jak na razie. Żadna osoba do dzisiaj nie raczył skomentować tego utworu muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Ślad życia, którą wykonuje 2 ciastka, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, na przykład 2 ciastka - Ślad życia, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon Ślad życia? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd niezwykły wysyp osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj