K.a.s.t.a - Piszę nocami

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 16.09.2010 20:02:02
Rozmiar pliku: 3,58 MB
Tagi: K.a.s.t.a, Piszę nocami, kasta, piszę, nocami
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

K.a.s.t.a_-_Piszę_nocami.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to piosenka o tytule "Piszę nocami", której autorem jest K.a.s.t.a. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 K.a.s.t.a - Piszę nocami do dnia dzisiejszego. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy wiernych fanów, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Analogicznie jest z przebojem Piszę nocami, stworzonym od podstaw przez K.a.s.t.a. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pewnie wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest K.a.s.t.a - Piszę nocami? Pobierz mp3 z naszej strony, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w kwestii trendów w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Piszę nocami, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach piosenki K.a.s.t.a? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś bezpłatnych utworów - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie rozbudowanym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki K.a.s.t.a - Piszę nocami, dostaniesz wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony wprost do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu dobrym wyjściem będzie pobranie sporej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz mnóstwo empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj