k.a.s.t.a - piszę_nocami

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 16.09.2010 20:02:02
Rozmiar pliku: 5,37 MB
Tagi: k.a.s.t.a, piszę_nocami, nocami, pisze, kasta
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

k.a.s.t.a_-_piszę_nocami.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz uruchomioną to około pięć i trzydzieści siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy k.a.s.t.a, którego tytuł to piszę_nocami. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc szczęśliwi, jak byś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku k.a.s.t.a - piszę_nocami do dziś. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, także dzięki serwisom takim jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład k.a.s.t.a - piszę_nocami. Czy warto przesłuchać ten utwór?

k.a.s.t.a jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży piszę_nocami, genialna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś martwić się o żadne koszty - całość udostępnionych u nas utworów jest absolutnie darmowa, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na podobnych witrynach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na piszę_nocami, w wykonaniu k.a.s.t.a. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy k.a.s.t.a - piszę_nocami i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta produkuje przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj