Tonio - Głos (Intro)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:45
Data dodania: 16.09.2010 20:02:26
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: Tonio, Głos (Intro), rap, stalowa, wola, stalówka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tonio_-_Głos_(Intro).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i czterdzieści pięć sekund. To jeden z wielu utworów wykonawcy Tonio, którego nazwa to Głos (Intro). Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Piosenka Tonio - Głos (Intro) nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Głos (Intro), którą wykonuje Tonio, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Tonio - Głos (Intro), a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrealizowania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Głos (Intro)? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może myślisz o tym, aby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj