Tonio - Botonie tak

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:22
Data dodania: 16.09.2010 20:02:26
Rozmiar pliku: 4,35 MB
Tagi: Tonio, Botonie tak, rap, stalowa, wola, stalówka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tonio_-_Botonie_tak.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około cztery i trzydzieści pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z dzieł autorstwa Tonio, którego tytuł to Botonie tak. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Plik Tonio - Botonie tak nie został jak na razie ani razu pobrany. Nikt jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Tonio - Botonie tak. Czemu właśnie ta piosenka?

Tonio bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Botonie tak, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na podobnych serwisach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Botonie tak, której kompozytorem jest Tonio. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Tonio - Botonie tak jest obecnie tak znana. Tonio nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj