04-przelec_mnie_396

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:59
Data dodania: 16.09.2010 20:04:01
Rozmiar pliku: 4,56 MB
Tagi: przelec_mnie_396, mnie, przelec
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04-przelec_mnie_396.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży cztery i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się utwór 04-przelec_mnie_396 do pobrania.W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, gdybyś takowy dodał. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku 04-przelec_mnie_396. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - 04-przelec_mnie_396, którą wykonuje przelec_mnie_396, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, jak choćby 04-przelec_mnie_396, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon 04-przelec_mnie_396? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj