Edelweiss Piraten - Ręce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:57
Data dodania: 16.09.2010 20:04:24
Rozmiar pliku: 1,79 MB
Tagi: Edelweiss Piraten, Ręce, edelweiss, piraten, blizna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Edelweiss_Piraten_-_Ręce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz waży jeden i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt siedem sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Ręce", której wykonawcą jest Edelweiss Piraten. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Utwór Edelweiss Piraten - Ręce nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy z łatwością zyskują rzesze wiernych fanów, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Jednym z takich artystów jest Edelweiss Piraten, a najnowszy przebój Ręce jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Pewnie osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Edelweiss Piraten - Ręce? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Ręce, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę Edelweiss Piraten? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na różnych, podejrzanych portalach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie pojemnej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Edelweiss Piraten - Ręce, wyświetlą Ci się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem jest pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, cudownymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj