Mindless Self Indulgence - Bitches

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:43
Data dodania: 16.09.2010 20:06:47
Rozmiar pliku: 2,49 MB
Tagi: Mindless Self Indulgence, Bitches, indulgence, self, mindless
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mindless_Self_Indulgence_-_Bitches.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar dwa i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i czterdzieści trzy sekundy. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Mindless Self Indulgence, którego tytuł to Bitches. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Mindless Self Indulgence - Bitches do dzisiaj. Nikt do dziś nie zechciał skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Bitches, której autorem jest Mindless Self Indulgence, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Mindless Self Indulgence - Bitches, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do wykonania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Bitches? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj