O.S.T.R. - Po drodze do Nieba

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:02
Data dodania: 16.09.2010 20:09:18
Rozmiar pliku: 1,17 MB
Tagi: O.S.T.R., Po drodze do Nieba, ostr, po, drodze, do, nieba
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

O.S.T.R._-_Po_drodze_do_Nieba.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej jeden i siedemnaście setnych megabajta. Długość to dwa minuty i dwa sekundy. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Po drodze do Nieba", której autorem jest O.S.T.R.. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego kawałka nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka O.S.T.R. - Po drodze do Nieba nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe płyty, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Analogicznie jest z przebojem Po drodze do Nieba, wykonywanym przez O.S.T.R.. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie sam chcesz się dowiedzieć, czym jest O.S.T.R. - Po drodze do Nieba? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ten utwór zbiera same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Po drodze do Nieba, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój O.S.T.R.? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego utworu z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na różnych, podejrzanych stronach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu hasła, dla przykładu O.S.T.R. - Po drodze do Nieba, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej ściągnąć dużo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj