Pietraha-Hard czesio(nudzilo mi sie)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:31
Data dodania: 16.09.2010 20:25:55
Rozmiar pliku: 491 KB
Tagi: Pietraha, Hard czesio(nudzilo mi sie), czesio, duszek, skalska, olkusz, hard, nuda
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pietraha-Hard_czesio(nudzilo_mi_sie).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży czterysta dziewięćdziesiąt jeden i zero setnych kilobajta. A jego długość to zero minut i trzydzieści jeden sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Pietraha, której nazwa to Hard czesio(nudzilo mi sie). Utwór mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego utworu żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Pietraha-Hard czesio(nudzilo mi sie) nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bezproblemowo zyskują rzesze wiernych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ulubionego artystę. Podobnie jest, jeśli chodzi o Hard czesio(nudzilo mi sie), wykonywanym przez Pietraha. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Pietraha-Hard czesio(nudzilo mi sie)? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Hard czesio(nudzilo mi sie), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój Pietraha? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, niebezpiecznych portalach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Pietraha-Hard czesio(nudzilo mi sie), wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz mnóstwo kawałków, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj