Pietraha-Bad-Thowen

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 16.09.2010 20:25:55
Rozmiar pliku: 5,45 MB
Tagi: Pietraha, Thowen, mp-3, techno, duszek, skalska, olkusz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pietraha-Bad-Thowen.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej pięć i czterdzieści pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Thowen", którego autorem jest Pietraha. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku mp3 Pietraha-Bad-Thowen. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Thowen, wykonywanym przez Pietraha. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zostawmy opinie innych za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Pietraha-Bad-Thowen? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zbiera same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Thowen, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Pietraha? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na nieciekawych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, jak choćby Pietraha-Bad-Thowen, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj