Pietraha - ernesto

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:25
Data dodania: 16.09.2010 20:25:55
Rozmiar pliku: 2,22 MB
Tagi: Pietraha, ernesto, 2010, duszek, skalska, olkusz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pietraha_-_ernesto.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie masz otworzoną to dwa i dwadzieścia dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Pietraha, której tytuł brzmi ernesto. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Pietraha - ernesto nie została dotychczas nigdy pobrana. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco się zaciera - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Pietraha - ernesto. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Pietraha jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy ernesto, genialna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne tu piosenki są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

ernesto, której autorem jest Pietraha, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż Pietraha - ernesto stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Pietraha nie bez powodu jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj