Lostprophets - Rooftops

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 16.09.2010 20:27:32
Rozmiar pliku: 5,80 MB
Tagi: Lostprophets, Rooftops
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lostprophets_-_Rooftops.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej pięć i osiemdziesiąt setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Lostprophets, którego tytuł brzmi Rooftops. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Lostprophets - Rooftops nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Rooftops, której autorem jest Lostprophets, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Lostprophets - Rooftops, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka bardzo prostych do realizacji rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Rooftops? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj