Lostprophets - rooftops

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 16.09.2010 20:27:32
Rozmiar pliku: 5,16 MB
Tagi: Lostprophets, rooftops
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lostprophets_-_rooftops.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży pięć i szesnaście setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To piosenka o tytule "rooftops", której autorem jest Lostprophets. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nikt nie dopasował dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Lostprophets - rooftops nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Lostprophets - rooftops to utwór, który staje się coraz szybciej popularny, nie zawsze wśród miłośników tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Lostprophets jest w stanie nagrać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Znajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który reprezentuje sobą Lostprophets - rooftops. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać rooftops? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na analogicznych stronach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak mamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeśli zdarzy się, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że jak najszybciej się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj