06 - Selavi - Na Zawsze Twoj

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 16.09.2010 20:28:28
Rozmiar pliku: 3,87 MB
Tagi: Selavi, Na Zawsze Twoj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06_-_Selavi_-_Na_Zawsze_Twoj.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i czternaście sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 tytułem "Na Zawsze Twoj", którego wykonawcą jest Selavi. Utwór, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio 06 - Selavi - Na Zawsze Twoj. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Na Zawsze Twoj, której autorem jest Selavi, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu 06 - Selavi - Na Zawsze Twoj, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Na Zawsze Twoj? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj