Nice & Smooth - pump it up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:43
Data dodania: 16.09.2010 20:30:24
Rozmiar pliku: 2,59 MB
Tagi: Nice & Smooth, pump it up, nice, smooth, pump, it, up, rap, 1991
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nice_&_Smooth_-_pump_it_up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słyszysz to dwa i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści trzy sekundy. To kawałek o tytule "pump it up", którego autorem jest Nice & Smooth. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj nikt nie ściągnął ani razu pliku mp3 Nice & Smooth - pump it up. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe kawałki i nowe płyty, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Nie inaczej jest z przebojem pump it up, stworzonym od podstaw przez Nice & Smooth. Kawałek ten błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy zdania ludzi za sobą, gdyż zapewne chcesz poznać Nice & Smooth - pump it up? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o pump it up, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Nice & Smooth? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych witryn - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Nice & Smooth - pump it up, wyświetlą Ci się wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do strony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo utworów, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj