Piranha Bytes - Gothic - Title Theme

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:33
Data dodania: 16.09.2010 20:31:14
Rozmiar pliku: 2,84 MB
Tagi: Piranha Bytes, Gothic, Title Theme, piranha, bytes, title, theme
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piranha_Bytes_-_Gothic_-_Title_Theme.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i trzydzieści trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Gothic", której autorem jest Piranha Bytes. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Piranha Bytes - Gothic - Title Theme. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco się zaciera - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Piranha Bytes - Gothic - Title Theme. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Piranha Bytes jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Gothic, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Gothic, w wykonaniu Piranha Bytes, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Piranha Bytes - Gothic - Title Theme stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj