Therion - O Fortuna

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 16.09.2010 20:31:29
Rozmiar pliku: 4,60 MB
Tagi: Therion, O Fortuna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Therion_-_O_Fortuna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i sześćdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Therion, którego nazwa brzmi O Fortuna. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie zamieszczono jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku Therion - O Fortuna. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Therion - O Fortuna. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Therion bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje świetne kawałki. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy O Fortuna, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

O Fortuna, w wykonaniu Therion, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Therion - O Fortuna jest teraz trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj