14.Therion - O Fortuna

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 16.09.2010 20:31:29
Rozmiar pliku: 3,87 MB
Tagi: 14.Therion, O Fortuna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14.Therion_-_O_Fortuna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez 14.Therion, którego tytuł brzmi O Fortuna. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Piosenka 14.Therion - O Fortuna nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy bardzo szybko zjednują sobie rzesze nowych sympatyków, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Takim twórcą jest właśnie 14.Therion, a najnowszy przebój O Fortuna to mistrzowski poziom w dziedzinie komponowania muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest 14.Therion - O Fortuna? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o O Fortuna, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach kawałka 14.Therion? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie każdego utworu z serwisu Wrzuta. Od dziś na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś bezpłatnych piosenek - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu hasła, dla przykładu 14.Therion - O Fortuna, pojawią się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem będzie pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz ogrom utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj