14. eDOu - Click Click Boom

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:55
Data dodania: 16.09.2010 20:37:09
Rozmiar pliku: 4,02 MB
Tagi: 14. eDOu, Click Click Boom, eDOu, emrwu, katowice, silesia, slask, rap, new, sql, njusql
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14._eDOu_-_Click_Click_Boom.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej cztery i dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez 14. eDOu, której nazwa to Click Click Boom. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku 14. eDOu - Click Click Boom jak na razie. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, także za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład 14. eDOu - Click Click Boom. Czemu właśnie ta piosenka?

14. eDOu bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Tak jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Click Click Boom, znakomita piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Click Click Boom, której kompozytorem jest 14. eDOu. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiego powodu 14. eDOu - Click Click Boom jest obecnie tak popularna. 14. eDOu nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj