Reputacja - Zapachniało Jesienią

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 16.09.2010 20:38:58
Rozmiar pliku: 4,50 MB
Tagi: Reputacja, Zapachniało Jesienią, zapachniało, jesienią, republika, grzegorz, ciechowski, chojnów
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Reputacja_-_Zapachniało_Jesienią.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej cztery i pięćdziesiąt setnych megabajta. Długość to trzy minuty i siedemnaście sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Zapachniało Jesienią", którego autorem jest Reputacja. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Plik Reputacja - Zapachniało Jesienią nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Reputacja - Zapachniało Jesienią to utwór, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie tylko w gronie miłośników tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Reputacja jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który przedstawia Reputacja - Zapachniało Jesienią, lecz też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Te utwory możesz także słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Zapachniało Jesienią? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na innych witrynach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się regularnie poszerzać zbiór darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeśli będzie tak, że go tutaj brakuje, na pewno bardzo szybko znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj