Naughty Girls - Sorry

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:44
Data dodania: 16.09.2010 20:41:36
Rozmiar pliku: 2,51 MB
Tagi: Naughty Girls, Sorry, naughty, girls
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Naughty_Girls_-_Sorry.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży dwa i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to kawałek o tytule "Sorry", którego wykonawcą jest Naughty Girls. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 Naughty Girls - Sorry do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Naughty Girls - Sorry coraz szybciej zdobywa rozgłos pośród wielu słuchaczy, nie tylko tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Naughty Girls potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odszukasz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Naughty Girls - Sorry, ale również wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Sorry? Download tej empetrójki to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na analogicznych portalach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy nowe piosenki, systematycznie zwiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, na pewno błyskawicznie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj