Metallica - Battery

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:13
Data dodania: 16.09.2010 20:41:44
Rozmiar pliku: 4,77 MB
Tagi: Metallica, Battery
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Metallica_-_Battery.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i trzynaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Battery", której wykonawcą jest Metallica. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Metallica - Battery do tej pory. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jeśli poszukiwałeś piosenki Battery, którą wykonuje Metallica, nie mogłeś trafić w bardziej odpowiednie miejsce. Wyłącznie w tym miejscu odszukasz niezwykłe, darmowe mp3, które ściągniesz na swój komputer, bez żadnych trudności. Nasz zbiór wykonawców jest ogromny - poza Metallica odnajdziesz tutaj dodatkowo przeboje mnóstwa innych artystów. Więc jeśli jesteś zaintrygowany pobieraniem z Wrzuty, dołożymy starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

Nasza wyszukiwarka mp3 pomoże Ci odszukać dokładnie takie przeboje, które życzysz sobie pobrać. Jesteś zainteresowany Metallica - Battery? W adekwatne pole wprowadź tytuł i autora, po czym wyszukaj - za chwilę otrzymasz odpowiedź z pożądanym mp3 do ściągnięcia. To jest zupełnie bez opłat i łatwiejsze niż myślisz!

Nasza baza kawałków codziennie się rozrasta, również dzięki Wam, nieocenionym użytkownikom i fanom znakomitej muzy. W ostatnich dniach nie dało się przeoczyć nagłego wzrostu pobierania z Wrzuty utworów Metallica. Czy jesteś jednak pewien, że chcesz przesłuchać piosenki tego wykonawcy, jak choćby Battery? Pobierz mp3 i przekonaj się o tym sam! Nic za to nie zapłacisz, a być może dzięki temu odkryjesz dorobek nowej, wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej.

W ogromnej liczbie wyszukiwarek ludzie wpisują Metallica - Battery mp3 download, ale natrafiają na pustkę, gdyż są kierowani na bezwartościowe witryny. A jeśli nawet tego typu witryny nie są złe, wymagają opłat za pobieranie mp3. W chwili, gdy skorzystasz z naszego niezwyczajnego skryptu, czyli Wrzuta downloader, takie kłopoty skończą zaprzątać Ci głowę. Bez żadnych trudności wykonasz Battery download i w mgnieniu oka będziesz mógł radować się ulubioną muzyką.

Mamy nadzieję, że pozostaniesz na naszej stronie przez długi czas i będziesz ją użytkował w momencie, kiedy będziesz szukał darmowych mp3. To nie jest żaden problem, aby poza Metallica poznać również twórczość innych artystów. Całkiem możliwe, że ich przeboje będą niemal takie same jak Battery, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą się od siebie diametralnie różnić. W dzisiejszych czasach pojawiła się niezliczona liczba gatunków muzyki. Niekoniecznie musi Ci się spodobać ta piosenka - na niniejszej stronie odszukasz mnóstwo innych mp3 za darmo, będących w stanie trafić w Twój gust.

Nasza strona jest dostępna w zupełności dla wszystkich. Nie chcemy żadnych wpłat za to, że omijasz Wrzutę i dzięki naszej pomocnej dłoni ściągasz stamtąd utwory. Polujesz na mp3 Metallica - Battery? Pobierz je w tej chwili, zobaczysz jakie to łatwe. Codziennie ulepszamy naszą stronę, abyś był w stanie bez przeszkód radować się świetną, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj