Ciern

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:22
Data dodania: 16.09.2010 20:46:50
Rozmiar pliku: 347 KB
Tagi: tarantulla, jasna, rockers, rock, perkusja, bas, częstochowa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ciern.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje trzysta czterdzieści siedem i zero setnych kilobajta. Długość to zero minut i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to miejsce, w którym masz możliwość ściągnięcia i posłuchania kawałku w formacie mp3 Ciern. Plik mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Ciern nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Ciern do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Ciern download, download Ciern, pobierz Ciern, Ciern pobierz, pobierz mp3 Ciern, download mp3 Ciern, Ciern pobierz mp3, Ciern mp3 pobierz, zippy Ciern zippy, chomikuj Ciern chomikuj, Ciern mp3 download, darmowe mp3 Ciern, Ciern download mp3, lub Ciern mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Ciern. Czemu właśnie ten kawałek?

Ciern jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Ciern, świetna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można spotkać na podobnych stronach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Ciern, której kompozytorem jest Ciern. Nie czekaj, aż Ciern stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Ciern nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj