Venom - Bitch Witch (Outtake)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 16.09.2010 20:49:07
Rozmiar pliku: 4,31 MB
Tagi: Venom, Bitch Witch (Outtake), bitch, witch, outtake, 1981, welcome, to, hell
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Venom_-_Bitch_Witch_(Outtake).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży cztery i trzydzieści jeden setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i osiem sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Bitch Witch (Outtake)", którego wykonawcą jest Venom. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Venom - Bitch Witch (Outtake) do tej pory. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, także dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Venom - Bitch Witch (Outtake). Czy warto tego posłuchać?

Venom bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Bitch Witch (Outtake), niezwykła piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych tu piosenek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych serwisach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, dobrym wyborem jest Bitch Witch (Outtake), autorstwa Venom. Nie czekaj, aż Venom - Bitch Witch (Outtake) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Venom nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj