Venom - Snots Shit (Outtake)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:06
Data dodania: 16.09.2010 20:49:07
Rozmiar pliku: 2,89 MB
Tagi: Venom, Snots Shit (Outtake), snots, shit, outtake, 1981, welcome, to, hell
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Venom_-_Snots_Shit_(Outtake).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około dwa i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i sześć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "Snots Shit (Outtake)", którego wykonawcą jest Venom. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Venom - Snots Shit (Outtake) jak na razie. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Venom - Snots Shit (Outtake). Czemu właśnie ten utwór?

Venom jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Snots Shit (Outtake), genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Snots Shit (Outtake), której kompozytorem jest Venom. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Venom - Snots Shit (Outtake) i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Venom nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj