headhunterz - the lost soul

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:55
Data dodania: 16.09.2010 20:49:22
Rozmiar pliku: 4,50 MB
Tagi: headhunterz, the lost soul, the, lost, soul
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

headhunterz_-_the_lost_soul.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar cztery i pięćdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. To kawałek tytułem "the lost soul", którego wykonawcą jest headhunterz. Utwór, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 headhunterz - the lost soul. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

headhunterz - the lost soul coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że headhunterz jest w stanie wymyślić chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, do którego należy headhunterz - the lost soul. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią włączysz w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć the lost soul? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych witryn. Lecz jednak mamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie rozbudowywać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, na pewno jak najszybciej pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj