Darling - Letkiss (dub dubi dubi dub)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 16.09.2010 20:49:56
Rozmiar pliku: 2,93 MB
Tagi: Darling, Letkiss (dub dubi dubi dub)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Darling_-_Letkiss_(dub_dubi_dubi_dub).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwanaście sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Darling, której nazwa to Letkiss (dub dubi dubi dub). Utwór, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy zatem niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Piosenka Darling - Letkiss (dub dubi dubi dub) nie została jak na razie ani razu pobrana. Nikt jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Darling - Letkiss (dub dubi dubi dub). Czemu właśnie ta piosenka?

Darling bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć utwory. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Letkiss (dub dubi dubi dub), genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, dobrym wyborem jest Letkiss (dub dubi dubi dub), w wykonaniu Darling. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, czemu Darling - Letkiss (dub dubi dubi dub) jest ostatnio trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj