Grand Mixer DXT - Transmitter

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 16.09.2010 20:50:29
Rozmiar pliku: 3,25 MB
Tagi: Grand Mixer DXT, Transmitter, grand, mixer, dxt
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Grand_Mixer_DXT_-_Transmitter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej trzy i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. Jest to piosenka tytułem "Transmitter", której wykonawcą jest Grand Mixer DXT. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Plik Grand Mixer DXT - Transmitter nie został jak na razie nigdy pobrany. Żadna osoba jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Grand Mixer DXT - Transmitter to kawałek, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko pośród fanów tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Grand Mixer DXT jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które powtarzamy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. Mamy wiele odmian muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, do którego należy Grand Mixer DXT - Transmitter. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i świetne brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać Transmitter? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na innych witrynach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do bazy utworów na naszej stronie dodajemy nowe kawałki, regularnie poszerzając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj