DJ Kris & DJ Mixer - Techno DJ..vol 4

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:48
Data dodania: 16.09.2010 20:50:29
Rozmiar pliku: 6,23 MB
Tagi: DJ Kris & DJ Mixer, Techno DJ..vol 4, dj, kris, mixer, techno, djvol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Kris_&_DJ_Mixer_-_Techno_DJ..vol_4.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej sześć i dwadzieścia trzy setnych megabajta. A jego czas trwania to sześć minut i czterdzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Techno DJ..vol 4", której autorem jest DJ Kris & DJ Mixer. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Jak na razie nikt nie zapisał nigdy pliku mp3 DJ Kris & DJ Mixer - Techno DJ..vol 4. Nikt jak na razie nie miał ochoty skomentować tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi DJ Kris & DJ Mixer - Techno DJ..vol 4. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

DJ Kris & DJ Mixer jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość początkujących kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Techno DJ..vol 4, świetna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - całość dostępnych tutaj piosenek jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na podobnych stronach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Techno DJ..vol 4, w wykonaniu DJ Kris & DJ Mixer. Nie zwlekaj, aż DJ Kris & DJ Mixer - Techno DJ..vol 4 stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. DJ Kris & DJ Mixer nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj