Benz, Aras - Kapitan Jajeczniczka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:25
Data dodania: 16.09.2010 20:51:08
Rozmiar pliku: 1,30 MB
Tagi: Benz Aras, Kapitan Jajeczniczka, Benz, Aras, Kapitan, Jajeczniczka, Instrumental, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Benz,_Aras_-_Kapitan_Jajeczniczka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej jeden i trzydzieści setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Benz, Aras, którego nazwa brzmi Kapitan Jajeczniczka. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Piosenka Benz, Aras - Kapitan Jajeczniczka nie została do tej pory nigdy pobrana. Żaden odwiedzający do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe kawałki i nowe albumy, które w jednej chwili podbijają serca fanów. Podobnie jest z przebojem Kapitan Jajeczniczka, wykonywanym przez Benz, Aras. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Benz, Aras - Kapitan Jajeczniczka? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zbiera same dobre recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Kapitan Jajeczniczka, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Benz, Aras? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych piosenek na nieciekawych, niebezpiecznych serwisach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Benz, Aras - Kapitan Jajeczniczka, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj