06. Between Earth and Sky

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:14
Data dodania: 16.09.2010 20:51:58
Rozmiar pliku: 9,59 MB
Tagi: darkwave, ethereal, gothic, female, vocals, goth, rheas, obsession
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06._Between_Earth_and_Sky.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz otworzoną to około dziewięć i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czternaście sekund. Jest to strona, na której znajduje się utwór 06. Between Earth and Sky do ściągnięcia.Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Plik 06. Between Earth and Sky nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - 06. Between Earth and Sky, którą wykonuje 06. Between Earth and Sky, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład 06. Between Earth and Sky, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niesamowicie prostych do realizacji tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon 06. Between Earth and Sky? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych artystów. A może będzie również tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj