08. Spill Elixir

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:42
Data dodania: 16.09.2010 20:51:58
Rozmiar pliku: 12,3 MB
Tagi: darkwave, ethereal, gothic, female, vocals, goth, rheas, obsession
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

08._Spill_Elixir.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży dwanaście i trzy setnych megabajta. Długość to sześć minut i czterdzieści dwa sekundy. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i zapisać na dysk absolutnie za darmo plik mp3 08. Spill Elixir. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego 08. Spill Elixir. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład 08. Spill Elixir. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją 08. Spill Elixir - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby 08. Spill Elixir, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na odtwarzacz mp3 08. Spill Elixir? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj