04. Dreaming Blade

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 16.09.2010 20:51:58
Rozmiar pliku: 6,81 MB
Tagi: darkwave, ethereal, gothic, female, vocals, goth, rheas, obsession
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04._Dreaming_Blade.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to sześć i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Jest to strona, na której masz możliwość pobrania i odtworzenia piosenki w formacie mp3 04. Dreaming Blade. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka 04. Dreaming Blade nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zyskują tłumy wiernych słuchaczy, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Jednym z takich artystów jest 04. Dreaming Blade, a tegoroczny hit 04. Dreaming Blade to najwyższy poziom w dziedzinie komponowania muzyki, a sławę zawdzięcza znakomitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest 04. Dreaming Blade? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o 04. Dreaming Blade, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój 04. Dreaming Blade? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to świetny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie każdej piosenki z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych kawałków na nieciekawych, niebezpiecznych portalach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki 04. Dreaming Blade, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest pobranie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj