Simple Plan -Worst Day Ever

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 16.09.2010 20:52:38
Rozmiar pliku: 3,17 MB
Tagi: Simple Plan, Worst Day Ever, simple, plan, -worst, day, ever
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Simple_Plan_-Worst_Day_Ever.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzy i siedemnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. To kawałek o tytule "Worst Day Ever", którego autorem jest Simple Plan. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Jeszcze żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Simple Plan -Worst Day Ever. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Worst Day Ever, którą wykonuje Simple Plan, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby Simple Plan -Worst Day Ever, a następnie skopiować go na telefon.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Worst Day Ever? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj