simple plan -worst day ever

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 16.09.2010 20:52:38
Rozmiar pliku: 3,17 MB
Tagi: simple plan, worst day ever, simple, plan, worst, day, ever
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

simple_plan_-worst_day_ever.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie masz uruchomioną to trzy i siedemnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z wielu utworów wykonawcy simple plan, którego nazwa to worst day ever. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego simple plan -worst day ever. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - worst day ever, którą wykonuje simple plan, znany z tworzenia utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład simple plan -worst day ever, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo prostych do wykonania sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon worst day ever? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj