System of a Down - Prison Song (2001-Toxicity)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 20:20
Data dodania: 16.09.2010 20:54:44
Rozmiar pliku: 4,65 MB
Tagi: System of a Down, Prison Song (2001, Toxicity), system, of, down, prison, song, alternative, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

System_of_a_Down_-_Prison_Song_(2001-Toxicity).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie słyszysz to około cztery i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwadzieścia minut i dwadzieścia sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Prison Song (2001", której autorem jest System of a Down. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Jeszcze żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego System of a Down - Prison Song (2001-Toxicity). Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Prison Song (2001, której autorem jest System of a Down, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby System of a Down - Prison Song (2001-Toxicity), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka bardzo sprytnych do realizacji rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Prison Song (2001? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej biblioteki utworów i odkrycie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj