Narcotic Thrust - I Like It 2009 (Waveshock pre...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:49
Data dodania: 16.09.2010 20:58:46
Rozmiar pliku: 6,24 MB
Tagi: Narcotic Thrust, I Like It 2009 (Waveshock pre..., narcotic, thrust, like, it, 2009, waveshock, pres, elite, sound
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Narcotic_Thrust_-_I_Like_It_2009_(Waveshock_pre....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie słyszysz to około sześć i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na sześć minut i czterdzieści dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "I Like It 2009 (Waveshock pre...", której wykonawcą jest Narcotic Thrust. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Piosenka Narcotic Thrust - I Like It 2009 (Waveshock pre... nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład I Like It 2009 (Waveshock pre.... Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Narcotic Thrust - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby Narcotic Thrust - I Like It 2009 (Waveshock pre..., a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do wykonania chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz wrzucić na telefon I Like It 2009 (Waveshock pre...? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj