Trist-Marzenia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:33
Data dodania: 16.09.2010 21:00:01
Rozmiar pliku: 4,17 MB
Tagi: Trist, Marzenia, hip, hop, rafi, 3dni, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Trist-Marzenia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży cztery i siedemnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Trist, której tytuł brzmi Marzenia. Utwór, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Trist-Marzenia. Żaden użytkownik do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Trist-Marzenia do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Trist-Marzenia download, download Trist-Marzenia, pobierz Trist-Marzenia, Trist-Marzenia pobierz, pobierz mp3 Trist-Marzenia, download mp3 Trist-Marzenia, Trist-Marzenia pobierz mp3, Trist-Marzenia mp3 pobierz, zippy Trist-Marzenia zippy, chomikuj Trist-Marzenia chomikuj, Trist-Marzenia mp3 download, darmowe mp3 Trist-Marzenia, Trist-Marzenia download mp3, lub Trist-Marzenia mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bardzo szybko zyskują tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Podobnie jest, jeśli chodzi o Marzenia, stworzonym od podstaw przez Trist. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zostawmy zdania innych za sobą, bo pewnie pragniesz poznać Trist-Marzenia? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Marzenia, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach kawałka Trist? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych stronach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niezwykle pojemną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Trist-Marzenia, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz ogrom piosenek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj