Mohombi - Bumpy Ride

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 16.09.2010 21:00:12
Rozmiar pliku: 3,46 MB
Tagi: Mohombi, Bumpy Ride, bumpy, ride
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mohombi_-_Bumpy_Ride.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży trzy i czterdzieści sześć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Mohombi, którego nazwa to Bumpy Ride. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Trochę wyżej znajdziesz teledysk związany z tym plikiem. Utwór Mohombi - Bumpy Ride nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Mamy dla Ciebie mnóstwo darmowych utworów, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Bumpy Ride? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Mohombi to lubiany oraz sławny twórca w świecie muzyki. Jego utwory w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Analogicznie stało się z Bumpy Ride. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać właśnie tutaj. To jedynie kilka kliknięć, które dzielą Cię od radowania się tą piosenką, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę albo podobne witryny.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz posłuchać piosenek na wieży lub w telefonie? Nic prostszego - ściągnij Mohombi - Bumpy Ride i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych trudności.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że udostępniamy mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz utwór i pobierzesz go, nie płacąc za to ani grosza. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla tych, którzy pragną najpierw przesłuchać daną piosenkę lub konkretny album, i w następstwie tego to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je także przesłuchać, żeby nie brać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli dany utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz przejść do innego. Jednak Bumpy Ride, którego autorem jest Mohombi, jest od niedawna bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj