Laser Dance - Digital Dream

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:19
Data dodania: 16.09.2010 21:01:12
Rozmiar pliku: 12,2 MB
Tagi: Laser Dance, Digital Dream, laser, dance, digital, dream
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Laser_Dance_-_Digital_Dream.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to dwanaście i dwa setnych megabajta. Długość to pięć minut i dziewiętnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Digital Dream", której autorem jest Laser Dance. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Laser Dance - Digital Dream nie została jeszcze ani razu pobrana. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Laser Dance - Digital Dream. Czemu właśnie ten kawałek?

Laser Dance bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Digital Dream, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek opłaty - całość dostępnych tu empetrójek jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Digital Dream, której kompozytorem jest Laser Dance. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Laser Dance - Digital Dream jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj