Laser Dance - Humanoid Invasion

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 16.09.2010 21:01:12
Rozmiar pliku: 9,71 MB
Tagi: Laser Dance, Humanoid Invasion, laser, dance, humanoid, invasion
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Laser_Dance_-_Humanoid_Invasion.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to około dziewięć i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i piętnaście sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Laser Dance, której nazwa to Humanoid Invasion. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Laser Dance - Humanoid Invasion nie została jeszcze ani razu pobrana. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Humanoid Invasion. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Laser Dance - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Laser Dance - Humanoid Invasion, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do realizacji rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś skopiować na telefon Humanoid Invasion? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj