Hurt - Eurodolar

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 16.09.2010 21:04:16
Rozmiar pliku: 3,11 MB
Tagi: Hurt, Eurodolar
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hurt_-_Eurodolar.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży trzy i jedenaście setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Uruchomiłeś plik mp3 o tytule "Eurodolar", którego wykonawcą jest Hurt. Kawałek w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Hurt - Eurodolar nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy wiernych fanów, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Nie inaczej jest z przebojem Eurodolar, stworzonym od podstaw przez Hurt. Piosenka ta szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Hurt - Eurodolar? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ten utwór zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Eurodolar, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Hurt? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych utworów na nieciekawych, podejrzanych witrynach - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Hurt - Eurodolar, dostaniesz wyniki, z których przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi piosenkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj