Comeback Kid - Lorelei

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:58
Data dodania: 16.09.2010 21:04:54
Rozmiar pliku: 4,99 MB
Tagi: Comeback Kid, Lorelei, comeback, kid, hardcore, 2008-10-14, bbhcthc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Comeback_Kid_-_Lorelei.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej cztery i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. To piosenka o tytule "Lorelei", której autorem jest Comeback Kid. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Comeback Kid - Lorelei do dzisiaj. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, również za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Comeback Kid - Lorelei. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Comeback Kid jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Lorelei, świetna piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Ważne jest też to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Lorelei, w wykonaniu Comeback Kid. Nie czekaj, aż Comeback Kid - Lorelei stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj