grzegorz świdzikowski - trawa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 16.09.2010 21:09:00
Rozmiar pliku: 4,82 MB
Tagi: grzegorz świdzikowski, trawa, grzegorz, świdzikowski, 2009grzegorz, mc, dj, spidi, zgc, muzyka, akustyczne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

grzegorz_świdzikowski_-_trawa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje cztery i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "trawa", której wykonawcą jest grzegorz świdzikowski. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego kawałka. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku grzegorz świdzikowski - trawa. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu grzegorz świdzikowski - trawa. Czemu właśnie ten kawałek?

grzegorz świdzikowski bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie trawa, niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tu utwory są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz spotkać na podobnych stronach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

trawa, autorstwa grzegorz świdzikowski, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie grzegorz świdzikowski - trawa i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj