Barbara Salomon - Nie warto

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 16.09.2010 21:09:30
Rozmiar pliku: 3,54 MB
Tagi: Barbara Salomon, Nie warto, Barbara, Salomon, Nie, Warto
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Barbara_Salomon_-_Nie_warto.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży trzy i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Nie warto", której autorem jest Barbara Salomon. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie dodano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Barbara Salomon - Nie warto nie został do dziś nigdy pobrany. Żadna osoba do dziś nie raczył skomentować tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Nie warto, którą wykonuje Barbara Salomon, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Barbara Salomon - Nie warto, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Nie warto? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów i odkrycie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj