GrubSon - O.R.S. - Początek

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:25
Data dodania: 16.09.2010 21:10:05
Rozmiar pliku: 2,21 MB
Tagi: GrubSon, O.R.S., Początek, ors, hip-hop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

GrubSon_-_O.R.S._-_Początek.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży dwa i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia pięć sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez GrubSon, którego tytuł to O.R.S.. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka GrubSon - O.R.S. - Początek nie została jak na razie ani razu pobrana. Nikt jak na razie nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - O.R.S., którą wykonuje GrubSon, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, jak choćby GrubSon - O.R.S. - Początek, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na telefon O.R.S.? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj